Prodej koní

                                

Hlavní náplní našeho ranče je chov amerických mimochodníků. Můžete se u nás nejen seznámit s těmito vzácnými koňmi a vyzkoušet si na vlastní kůži nejen  ten pověstný mimochod, který nedrncá, ale také mimořádnou šikovnost horských koní v obtížném až extrémním terénu. Přesvědčíte se o jejich přátelské , bystré  a pracovité povaze. A pokud si mimochodníci získají vaše srdce natolik, že zatoužíte po vlastním, můžete i uvažovat o koupi koně u nás. Podrobnější informace o koních na prodej, včetně ceny a dalších fotografií vám rádi poskytneme na vyžádání. Stačí napsat               do e-mailu, o jaké informace a fotografie máte zájem.                                                              HŘÍBATA Z NAŠEHO CHOVU

 
                                                                   Pilgrim´s Lord of the Sun
 
Narozen 10.8. 2014, po otci Bohemian Harley a matce Henry´s Golden Secret, ryzák. Předpoklad KVH 160, výborný mimochod a velice přátelský a mírný charakter.Registrován KMSH
Prodaný  
                                                                 
      

 Pilgrim´s Merlin

Narozen 28. 3. 2015, po otci Bohemian Harley a matce Acadiana´s Desert Rose, zbarvení silver black - je nositelem "silver dapple" genu .Opravdu  krásně stavěný hřebeček s vynikajícím, přátelským charakterem a výborným mimochodem.


prodaný

 
                                                               Pilgrim´s Grace

Narozena 18. 9. 2015, po otci Bohemian Harley a matce Acadiana´s Cream & Mocha,  je to ryzka s  postupně světlajícími žíněmi. Má velmi přátelskou, nebojácnou a zvídavou povahu a výborný mimochod.  vypadá, že bude menšího vzrůstu - odhadem KVH 154. To z ni dělá vynikajícího koníka pro děti a juniory, nebo lehčí ženu. 
Na prodej 


 
                                                             Pilgrim´s Vesna

Vraná klisnička, narozená 15. 3. 2016 po otci Bohemian Harley a po matce Henry´s Golden Secret. Ušlechtilá, přibližný předpoklad KVH 158 - 160. Vesna dostala jméno polde bohyně jara a je obzvlášť kontaktní a učentlivá. Zúčastnila se prezentace plemene KMSH na výstavě "Kůň 2016" . Vše, včetně přepravy, zvládla přímo na jedničku. Je dobře socializovaná - zvyklá na děti, psy, auta a umí dobře chodit na vodítku. Bude z ní výborný kůň pro náročného majitele, reprezentativní ve sportu a perspektivní do chovu.


                                                                                 
                                                                                    Na prodej 
                                                            Pilgrim´s Buster K. 

Buster alias "Bastík" je druhým hřebečkem po otci Bohemian Harley a matce Acadiana´s Desert Rose a stejně tak jako jeho starší bráška Merlin, je i on mimořádně pěkně a robustně stavěný a pravděpodobně z něj vyroste větší kůň, vhodný i pro statnějšího muže. Narodil se 5. dubna 2016 a je to tmavý hnědák s lehce prokvetlými žíněmi. Má krásný mimochod a příjemně temperamentní, kamarádskou povahu. Je opravdu hodně podobný tátovi Harleyovi.


                                                                                       Na prodej

Comments