Prodej koní

                                

Hlavní náplní našeho ranče je chov amerických mimochodníků. Můžete se u nás nejen seznámit s těmito vzácnými koňmi a vyzkoušet si na vlastní kůži nejen  ten pověstný mimochod, který nedrncá, ale také mimořádnou šikovnost horských koní v obtížném terénu. Přesvědčíte se o jejich přátelské , bystré  a pracovité povaze. A pokud si mimochodníci získají vaše srdce natolik, že zatoužíte po vlastním, můžete i uvažovat o koupi koně u nás. Zde najdete všechny koně, kteří se u nás narodili a někteří z nich jsou na prodej.  Podrobnější informace o koních na prodej, včetně ceny a dalších fotografií vám rádi poskytneme na vyžádání. Stačí napsat               do e-mailu, o jaké informace a fotografie máte zájem. 



                                                             HŘÍBATA Z NAŠEHO CHOVU

 
                                                          Pilgrim´s Misty River

Klisna Misty se u nás narodila 10.9.2014 a je ojedinělého zbarvení "silver buckskin" neboli stříbrný plavák. Je to v podstatě plavák se silver dapple genem. Jejím otcem je hřebec Flegg´s Moon River, který u nás byl jednu připouštěcí sezónu a pochází z Anglického Devonu.Matkou je Acadiana´s  Cream & Mocha. Misty je krásně stavěná, velmi přátelská a má výborný mimochod. Zůstává v našem chovu. Je registrovaná KMSH



                                                                                  Není na prodej


 
                                                                   Pilgrim´s Lord of the Sun
 
Narozen 10.8. 2014, po otci Bohemian Harley a matce Henry´s Golden Secret, ryzák. Předpoklad KVH 160, výborný mimochod a velice přátelský a mírný charakter.Registrován KMSH




Prodaný



  
                                                                 
      

 Pilgrim´s Merlin

Narozen 28. 3. 2015, po otci Bohemian Harley a matce Acadiana´s Desert Rose, zbarvení silver black - je nositelem "silver dapple" genu .Opravdu  krásně stavěný hřebeček s vynikajícím, přátelským charakterem a výborným mimochodem. Registrace KMSH


prodaný

 
                                                               Pilgrim´s Grace

Narozena 18. 9. 2015, po otci Bohemian Harley a matce Acadiana´s Cream & Mocha,  je to ryzka s velmi milou povahou a dobrým mimochodem. Grace je zvyklá na děti, psy a auta, ničeho se nebojí. Registrovaná KMSH






Na prodej 


 
                                                             Pilgrim´s Vesna

Vraná klisnička  narozená 15. 3. 2016 po otci Bohemian Harley a po matce Henry´s Golden Secret. Ušlechtilá, přibližný předpoklad KVH 158 - 160. Vesna dostala jméno podle bohyně jara a je obzvlášť kontaktní a učentlivá. Zúčastnila se prezentace plemene KMSH na výstavě "Kůň 2016" . Vše, včetně přepravy, zvládla přímo na jedničku. Je dobře socializovaná - zvyklá na děti, psy, auta a umí dobře chodit na vodítku. Bude z ní výborný kůň pro náročného majitele, reprezentativní ve sportu a perspektivní do chovu.


                                                                                 
                                                                                    Prodaná



 
                                                            Pilgrim´s Buster K. 

Buster alias "Bastík" je druhým KMSH hřebečkem po otci Bohemian Harley a matce Acadiana´s Desert Rose a stejně tak jako jeho starší bráška Merlin, je i on mimořádně pěkně a robustně stavěný a pravděpodobně z něj vyroste větší kůň, vhodný i pro statnějšího muže. Narodil se 5. dubna 2016 a je to tmavý hnědák s lehce prokvetlými žíněmi. Má krásný mimochod a příjemně temperamentní, kamarádskou povahu. Je opravdu hodně podobný tátovi Harleyovi.


                                                                                       Prodaný









 

                                                           Pilgrim´s Satori

Satori byla první strakatá klisnička, narozená v našem chovu. Otec je Bohemian Harley, matka King´s Ginger. Strakatá varianta horského mimochodníka se nazývá Spotted Mountain Horse a  je obzvlášť vzácná.V Evropě je raritou. Satori bohužel uhynula v 6. měsících na otravu.




                                                                             Není na prodej


 
                                                        Pilgrim´s Sweet Annie

Annie, neboli Anička je vranka po otci Bohemian Harley a po matce Acadiana´s Cream & Mocha. Narodila se 15.8.2016, je to zvědavá a chytrá kobylka a má dobrý mimochod. Vzhledem k nebojácné a bystré povaze bude pravděpodobně nadaná  pro extreme trail a různé šikovnostní soutěže.




                                                                                 Na prodej







 
                                                        Pilgrim´s Phoenix

Phoenix se narodil 7. června 2017 a je to strakatý mimochodník- Spotted Mountain Horse, což je v Evropě vzácnost. Otec je Bohemain Harley a matka King´s Ginger. Phoenix má krásný mimochod a bude vyššího vzrůstu. Má předpoklady být výborným plemeníkem, zajímavým hlavně pro zbarvení black tobiano, které je v tomto plemeni vzácné.



                                                                                   Na prodej


                                     
                                                           Pilgrim´s Happy May
 

May je vynikající klisnička velmi žádaného zbarvení "red chocolate", což je ryzák se silver dapple genem. Je to první decra našeho mladšího plemeníka Bohemian Casey a matky Petit Joli. Má perfektní mimochod a obzvlášť přátelskou povahu. 


                           
                                                                                     Prodaná



 
                                                                           Pilgrim´s Shadow

Shadow se narodil 4. srpna 2017 a je to hřebeček atraktivního zbarvení silver black. Jeho otec je Bohemian Harley a matka Vergeland Big Jetta. Shadow se bohužel narodil s nedostatečně vyvinutými očními nervy a jeho zrak je velmi omezený. Přesto žije bez problémů na pastvině se stádem koní.Má rád lidi a věříme, že i přes svůj handicap vše zvládne. 








Comments