Ceník ubytování

 
Mimo sezónu Letní sezóna (1.5 - 31.9)
 2 osoby 1200,- Kč za den 1400,- Kč za den
 3-4 osoby 1300,- Kč za den 1500,- Kč za den
 4-6 osob 1400,- Kč za den 1600,- Kč za den
 pes 50,- Kč za den 50,- Kč za den

Podmínky rezervace

    Přejete-li si rezervovat  určitý termín ubytování na své jméno, stačí poslat nám e-mail s žádostí o rezervaci.Musí obsahovat vámi zvolený termín a jméno + adresu a kontakt  osoby, na kterou má být rezervace vystavena.Na základě žádosti vám zašleme fakturu na rezervační zálohu, která činí vždy 50% z celkové částky za pobyt. Po zaplacení zálohy obdržíte náš pobytový poukaz a termín bude závazně zablokován na vaše jméno.

Storno rezervace
    Při stornování pobytu nejvíce 1. měsíc před jeho začátkem Vám bude vrácena celá záloha. Při stornování pobytu 14 dní před jeho začátkem, vám bude vráceno 50% ze zálohy. Pokud klient pobyt nestornuje nebo nepožádá o jeho posunutí  a nedostaví se v den dohodnutého příjezdu nemá nárok na vrácení zálohy.

Podmínky ubytování

    V apartmánu je dovoleno mít psa za těchto podmínek. Pes nikdy nesmí zůstat zavřený sám v některé z místností. Pes nesmí do postele, vany ani sprchového koutu.
    V případě zničení nebo poškození jakéhokoliv vybavení apartmánu klient bez prodlení nahlásí tuto skutečnost majiteli a domluví se na náhradě škody.

Vyjížďky na koních

Ubytovaní klienti mají přednost při rezervaci vyjížděk před ostatními zájemci.  Budete-li si přát tématický pobyt s turistikou na koních, nezapomeňte to poznamenat ve vaší objednávce.
Comments